PoniedziaŁek, 15 Lipiec 2024   Czas na zmiany   19:50
UWAGA! Nasza firma nie posiada ani nie używa adresu rejestracja@artenika.pl. W przypadku otrzymania wiadomości z takiego adresu należy nas niezwłocznie poinformować!
PomocPanelPoczta
  StartOfertaSieci komputerowe

Sieci komputerowe

Czy potrzebujesz w swojej firmie sieć komputerową? Jeżeli posiadasz dwa lub więcej komputerów to jesteśmy przekonani, że TAK. Połączenie komputerów pozwala użytkownikom wspólnie korzystanie z urządzeń peryferyjnych, takich jak np. drukarki, skanery, umożliwia wspólny i łatwy dostęp do programów oraz pracę grupową na jednej bazie danych. Sieci komputerowe dostarczają narzędzi do komunikowania się (poczta elektroniczna, video konferencje, chat, komunikatory głosowe) znacznie usprawniają komunikację i zarządzanie w firmie.

Sieci komputerowe rozwijają się bardzo dynamicznie. Już nie ograniczają się do podłączenia kilku komputerów i drukarki w biurze. Jest to fakt! Czy z tym się zgadzasz, czy nie. Niestety sieci stają się przez to systemami coraz bardziej skomplikowanymi. Wykorzystywanie różnych interfejsów użytkownika może doprowadzić do bólu głowy i sprawia, że stopień ich zrozumienia jest niewielki. Po co się przemęczać? Zleć to fachowcom, których wiedza związana z funkcjonowaniem, zabezpieczaniem i administrowaniem sieciami komputerowymi poparta ogromnym doświadczeniem.

Budujemy sieci obejmujące swym zasięgiem komputery lokalne tzw. sieci LAN (ang. Local Area Network) oraz sieci łączące kilka budynków tzw. MAN (ang. Metropolitan Area Network). Umożliwiamy również łączenie się z sieciami rozległymi WAN (ang. Wide Area Network) czyli dzisiejszą sieć Internet. Tworząc sieć komputerową używamy różnych mediów, od przewodów miedzianych, po fale elektromagnetyczne (WiFi).

W naszej ofercie znajdują się również serwery oparte na darmowych dystrybucjach Linux-a oraz komercyjnych systemach Microsoft Windows i Novell NetWare.

Oferujemy również programowanie routerów i sprzętowych firewall.

Wizja.NET KOMPIS SUMA System

Polityka prywatności i plików cookies  |  Copyrights by ARTENIKA.IT © 2024
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij